Pátá třída (A)

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2014
Ročník
5

JAK TO CHUTNÁ?

Datum konání akce

V rámci projektu OVOCE DO ŠKOL jsme tentokrát obdrželi ochutnávkovou zásilku plnou cizokrajného ovoce. Podle přiloženého návodu jsme se o něm dozvěděli nové a důležité poznatky a hlavně ... sami jsme si ovoce připravili k jídlu a ochutnali.

Vložil/aMarcela Hornová – 17. leden 2019

POVÍDÁNÍ S PANEM FARÁŘEM

Kategorie
Datum konání akce

Ve čtvrtek 20.prosince jsme měli možnost přivítat pro nás vzácnou návštěvu a to hořického pana faráře P. Filipa Janáka, který nám velmi příjemným a poklidným způsobem převyprávěl Ježíšův příběh a připomněl tu pravou křesťanskou tradici Vánoc.

Vložil/aMarcela Hornová – 2. leden 2019

TURNAJ BORCŮ VE VYBÍJENÉ

Datum konání akce

Jako již tradičně ... každý rok před Vánoci .. si páťáci i letos dali přátelský turnaj ve vybíjené. Bylo to velmi rychlé, napínavé, chvílemi úsměvné a i přes velké očekávání úspěchu na obou stranách se výsledky již několik let nezměnily.

Vítězství v kategorii děvčat získal tým 5.B a kategorii chlapců vévodil tým 5.A.

Všichni byli skvělí :)

Vložil/aMarcela Hornová – 18. prosinec 2018

DÁREČKY PRO BABIČKY A DĚDEČKY

Datum konání akce

Každý si připravil ... jedno přáníčko a balíček s drobnými dárečky, které byly v předvánočním období předány babičkám a dědečkům v Domově seniorů a za pomoci dětí ze ŠD paní Lenky Bartoníčkové i v Ústavu sociální péče pro tělesně postižené.

Vložil/aMarcela Hornová – 10. prosinec 2018

JARMARK

Datum konání akce

Od září do listopadu se obě páté třídy pečlivě chystaly, aby potom na svém Jarmarku potěšily všechny návštěvníky... malé i velké. A bylo to tady. Jarmark se uskutečnil ve dvou studených dnech 20. a 21.listopadu, ... ale to nám nevadilo. Byla tu tombola, naše dětské výrobky, dobroty od maminek, káva a čaj, povídání o zvířátkách, tanečky, ochutnávky pomazánek i s recepty, pohoda a hlavně rozzářené dětské oči.

Děti byly skvělé : )

Velkou pochvalu zaslouží nejen děti, ale i rodiče a všichni, kteří nám byli ochotni pomoci. Děkujeme :)

Vložil/aMarcela Hornová – 20. listopad 2018