Druhá třída (B)

Jedinečný identifikátor třídy
1B/2016
Ročník
2

Den Země

Datum konání akce

Náš Den Země jsme "oslavili" samozřejmě jak jinak než v přírodě. Téma bylo LES. Nejdříve jsme museli uspět v matematickém úkolu, aby indicie, které jsme tím získali, pomohly k vytvoření krásného plakátku. Pak jsme se vydali na dobrodružnou cestu kolem Bystřice. Zdolávali jsme přírodní překážky a sbírali dary přírody. Nakonec jsme ještě každý vyslovil přání naší planetě Zemi.

Vložil/aLucie Westfálová – 20. duben 2018

Taneční představení "O Shrekovi"

Datum konání akce

Zobrazit zdrojový obrázek

ZUŠ Melodie Hořice pořádá ve dnech 17.4. - 18.4. 2018  taneční představení " O Shrekovi". Tato tradiční vystoupení v Domě kultury Koruna navštíví 1. stupeň naší školy.

Vložil/aPetra Šťovíčková – 14. březen 2018

My monster

Kategorie
Datum konání akce

Novou slovní zásobu jsme nacvičili na zábavné hře s kostkou. Nebyly na ní čísla, ale části těla a co padlo, to se nakreslilo. A tak se mohlo lehce stát, že jsme měli i taková strašidýlka, která měla i 8 nosů.

Vložil/aLucie Westfálová – 14. březen 2018

Jágr na Kladně, Daliborka do Paky…

Datum konání akce

Zatímco česká hokejová legenda ukončila smlouvu v Calgary a vrátila se zpět do města horníků, žáci 1. stupně naší základky si vyjeli vyzkoušet led na zimní stadion do Nové Paky. Na bruslích jsme si užili hromadu legrace, dětem se výlet moc líbil. ???? Škoda jen, že chřipková epidemie, jež zasáhla i naši školu, nedovolila účast dalších dětí. Zájem byl veliký a to nás moc těší.

Vložil/aTomáš Sůva – 6. únor 2018

Ani chřipka nás nezastaví...

Datum konání akce

Poslední dny byly náročné, neboť jsme se scházeli jen ve velmi malém počtu. Chřipková epidemie nás zachvátila a postupně jsme odpadávaly. Přesto jsme pro naše spolužáky vymýšlely spoustu úkolů a pomůcek, abychom jim usnadnily vstup do nového pololetí. Ukázka např.: skládání matematických příkladů na magnetické tabulce nebo výroba potravinové pyramidy - plakátek.

Vložil/aLucie Westfálová – 5. únor 2018