Čtvrtá třída (B)

Jedinečný identifikátor třídy
1B/2014
Ročník
4

Kemp Svatá Kateřina

Datum konání akce

Ve dnech 8.-9.června si děti třetího ročníku užily společně dvoudenní pobyt v kempu Svatá Kateřina. Je vidět, že na nás všichni rodiče mysleli, protože počasí se nám velice vydařilo. Děti za tu dobu zvládly... otestovat hřiště, povléknout si svou postel, nakoupit několikrát v kiosku, seznámit se se zvířecími obyvateli kempu,  na procházce vylézt na vyhlídku, zasoutěžit si a zazpívat, dosytosti se najíst uvařeného jídla od pana kuchaře a brzy to doplnit  zásobami z domova, usínat v chatce při úplňku, ráno vzbudit své sousedy už po šesté hodině, zacvičit si rozcvičku v pyžamu, při balení namačkat velkou hromadu věcí do mnohem menšího zavazadla,při turistickém výletu obdivovat krásnou bylinkovou zahradu na Kuksu : )

Vložil/aMarcela Hornová – 10. červen 2017

Turnaj ve vybíjené

Datum konání akce

V pátek 27.ledna se třídy 3.A a 3.B již podruhé domluvily a odehrál se turnaj ve vybice. Boj byl napínavý a některé chvilky i úsměvné a vtipné.V kategorii chlapců zvítězili borci ze 3.A, z děvčat to byly šikulky ze 3.B.

 

Vložil/aMarcela Hornová – 29. leden 2017

Mimořádný úspěch – Adam Šulc ze 3.B první v ČR na 200 m

Datum konání akce

Adam Šulc ze 3.B naší školy se zúčastnil jediného kola Čokoládové tretry v Praze (ostatní kola probíhala v moravských městech) a v konkurenci 114 chlapců vyhrál 200 m v kategorii roč. 2007-2008 a časem 32,30. Tímto vítězstvím se kvalifikoval na finále, které proběhlo v Ostravě na Zlaté tretře 20.5.2016. Ceny mu předával sám světový rekordman na 100 a 200m Usain Bolt a vše bylo v televizi v hlavních sportovních zprávách.

Do finálového kola se kvalifikovalo dalších 18 vítězů z ostatních měst v republice. Na Zlaté tretře finále proběhlo ve 2 bězích, vítězem byl ten kdo zaběhl nejrychlejší čas. Adamovi se podařilo zvítězit časem 31,73 s (běželo se bez treter) a porazit doslova v infarktovém závěru na cílové šachovnici soupeře o 0,04 s. Ještě jedno číslo - v této kategorii se snažilo o vítězství 805 chlapců z celé republiky.

Celá třída mu do finálového kola fandila a podporovala a také Adamovi následně i blahopřála v čele s ředitelem školy.

Vložil/aJan Sezima – 30. červenec 2016