Čtvrtá třída (A)

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2014
Ročník
4

Dopravní hřiště

Datum konání akce

Na počátku října se vypravíme do kempu U Věže, abychom navštívili dopravní hřiště... a ukáže se, kdo co umí. Čeká nás zatím pouze zkušební test z pravidel silničního provozu a pak všemi očekávaná jízda na kole. 

Vložil/aMarcela Hornová – 14. září 2017

Čteme si mezi knihami

Kategorie
Datum konání akce

Jednou týdně chodíme trávit hodinu čtení mezi knížky do nové školní knihovny. Děti tady povídají o svých přečtených knihách a pak se společně začteme do nějakého zajímavého příběhu.

Vložil/aMarcela Hornová – 18. září 2017

Kemp Svatá Kateřina

Datum konání akce

Ve dnech 8.-9.června si děti třetího ročníku užily společně dvoudenní pobyt v kempu Svatá Kateřina. Je vidět, že na nás všichni rodiče mysleli, protože počasí se nám velice vydařilo. Děti za tu dobu zvládly... otestovat hřiště, povléknout si svou postel, nakoupit několikrát v kiosku, seznámit se se zvířecími obyvateli kempu,  na procházce vylézt na vyhlídku, zasoutěžit si a zazpívat, dosytosti se najíst uvařeného jídla od pana kuchaře a brzy to doplnit  zásobami z domova, usínat v chatce při úplňku, ráno vzbudit své sousedy už po šesté hodině, zacvičit si rozcvičku v pyžamu, při balení namačkat velkou hromadu věcí do mnohem menšího zavazadla,při turistickém výletu obdivovat krásnou bylinkovou zahradu na Kuksu : )

Vložil/aMarcela Hornová – 10. červen 2017

Odměna za sběr papíru

Datum konání akce

Za vítězství v loňském sběru papíru jedeme 8.-9 .června na výlet  do kempu Sv.Kateřina. Každé dítě, které nám přispělo alespoň malým balíčkem starého papíru, získalo na tento pobyt příspěvek 500 Kč.

Vložil/aMarcela Hornová – 29. květen 2017

Sférické kino

Kategorie
Datum konání akce

Za celoškolní sběr papíru bylo dětem uhrazeno vstupné do sférického kina, které za námi přijelo 5.června do školní tělocvičny. My jsme se podívali na příběh o lidském těle.

Vložil/aMarcela Hornová – 5. červen 2017