Čtvrtá třída (A)

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2014
Ročník
4

Za klenoty do Klenotnice

Datum konání akce

Za krásného počasí jsme se vydali do Nové Paky a v Klenotnici jsme se vnořili do historie naší planety. Díky její pradávné bouřlivosti jsme nyní mohli obdivovat krásu nerostů, hornin a drahých kamenů.

Vložil/aMarcela Hornová – 4. červen 2018

A teď se předveď

Datum konání akce

V pátek 25. května jsme šli naposledy navštívit dopravní hřiště v kempu U Věže, abychom předvedli, co v nás je.  Čekaly nás jízdy zručnosti ... proto si většina dětí s sebou vzala svoje vlastní kolo... a museli jsme zvládnout test z pravidel silničního provozu ... čehož se děti obávaly více. 

A výsledek ? V jízdách obstáli všichni ... gratuluji... ,ale testy se povedly 14 dětem z 20 ... nevadí, čeká nás oprava.

Vložil/aMarcela Hornová – 26. květen 2018

Den Země

Datum konání akce

V pátek se nám úžasně vydařilo počasí a skvělá byla i průzkumná trasa přírodou. Po cestě jsme si opakovali vědomosti posbírané během celého školního roku a týkaly se různých ekosystémů v okolí našeho města. Nejvíc se ale děti soustředily na focení krásy přírody, aby na konci dne vybraly ten nejpoutavější snímek do naší třídní fotografické soutěže.

Vložil/aMarcela Hornová – 22. duben 2018

Ukliďme Česko 2

Datum konání akce

Již podruhé v tomto školním roce jsme vyrazili do ulic našeho města a snažili se uklidit některá místa, která možná pravidelně míjíte, nebo jsme objevili i některá skrytá zákoutí, která si úklid zasloužila.

Děti si zaslouží velkou pochvalu : )

 

Vložil/aMarcela Hornová – 8. duben 2018

Jak se čistí voda?

Datum konání akce

Ve středu 21.března jsme využili nabídku na prohlídku čistírny odpadních vod u nás v Hořicích a dozvěděli jsme se, jakou cestu musí urazit odpadní voda než se vrátí vyčištěná do přírody.

Vložil/aMarcela Hornová – 24. březen 2018