Čtvrtá třída (A)

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2014
Ročník
4

Uměl bych si poradit?

Datum konání akce

Na dvě vyučovací hodiny se nám věnoval plk. Brendl z Policie ČR a připravil pro děti zajímavou besedu na téma KYBERŠIKANA. Pro některé to bylo slovo zcela neznámé a někteří se zapojili do diskuze velmi živě. Padlo několik užitečných rad, jak se zachovat v případě, když mi někdo ubližuje třeba právě přes sociální síť... cíleně a skrytě.

Vložil/aMarcela Hornová – 21. únor 2018

Srdce mám otevřené

Datum konání akce

Umíš říci od srdce, co máš opravdu rád? A je to těžké?  Možná ano, možná ne. Ale umíš se svěřit s tím, co tě trápí a co rád nemáš? To ... je už mnohem těžší.

My jsme to zkusili, každý samozřejmě po svém, a všichni byli zvědaví, co zajímavého se objeví na našich srdíčkových stromech. Děti jsou úžasné.

Vložil/aMarcela Hornová – 18. únor 2018

ZOH v Pchjongčchangu přeloženy do Paky…

Datum konání akce

Extrémní počasí v korejském Pchjongčchangu neustává, a proto se pořadatelé rozhodli přemístit turnaje v krasobruslení a ledním hokeji na zimní stadion do Nové Paky. Zvýšený prodej vstupenek by měly zajistit tréninky místní mládeže z okolních škol. Po úspěšném vystoupení mladších dětí z minulého týdne byli pozváni i žáci 2. stupně ZŠ Na Daliborce a svým úchvatným vystoupením posadili diváky do sedaček. Televizní ratingy rostou a Korejci si mnou ruce. Je čtvrtek, 15. února a do zápasu ČR s Koreou zbývají jen minuty. Po přátelském utkání kluků z Daliborky vítězí i naši borci, v poměru 2:1. Kdo neskáče, není Čech…

Vložil/aTomáš Sůva – 15. únor 2018

Jágr na Kladně, Daliborka do Paky…

Datum konání akce

Zatímco česká hokejová legenda ukončila smlouvu v Calgary a vrátila se zpět do města horníků, žáci 1. stupně naší základky si vyjeli vyzkoušet led na zimní stadion do Nové Paky. Na bruslích jsme si užili hromadu legrace, dětem se výlet moc líbil. 😊 Škoda jen, že chřipková epidemie, jež zasáhla i naši školu, nedovolila účast dalších dětí. Zájem byl veliký a to nás moc těší.

Vložil/aTomáš Sůva – 6. únor 2018

Vánoční besídka

Kategorie
Datum konání akce

Zazpívali jsme si, vyrobili si svícínek, řekli mnoho hezkých slov o svých kamarádech, popili jsme čaj a ochutnali cukroví, každý pomyslel na své tajné přání a .... rozdali si dárečky pro potěšení.

Vložil/aMarcela Hornová – 22. prosinec 2017