Druhá třída (A)

Naši letošní prvňáci.

Jedinečný identifikátor třídy
1A/2016
Ročník
2

Halloween

Datum konání akce

 Ve středu 25.10. se koná akce Halloween party, kterou pro své mladší děti pravidelně připravují starší spolužáci.

Děti mohou příjít tento den na výuku v kostýmech.

halloween

Vložil/aLenka Dytrychová – 11. říjen 2017

Ukliďme Česko

Kategorie
Datum konání akce

V rámci celoškolní akce Ukliďme Česko jsme vyrazili do terénu. Počasí nám přálo a tak i leckde nesnadný úkol byl pro nás nakonec příjemným prožitím jednoho z posledních pěkných zářijových dnů. Hřálo nás totiž také vědomí, že i když jsme zatím docela malí, máme dost sil přispět trošku k tomu, abychom to v našem městě měli čistější a hezčí.

Vložil/aEva Bičišťová – 3. říjen 2017

Workshop v Galerii plastik

Datum konání akce

Navštívili jsme Galerii plastik. Pro některé děti z naší třídy to byla vůbec první návštěva takového prostředí, ale nadchla nás všechny. Využili jsme totiž zajímavé nabídky naší hořické galerie a vyzkoušeli si při workshopu na vlastní kůži grafickou techniku suchá jehla. Po prohlídce vystavených uměleckých děl a krátkém seznámení s osobou a dílem Maxe Švabinského děti kreslily, ryly a následně tiskly svá malá umělecká dílka. Moc se jim to povedlo a opravdu moc je to bavilo. Děkujeme za milé pozvání paní Janě Cermanové a těšíme se na další návštěvu.

Vložil/aEva Bičišťová – 29. září 2017

Hurá, prázdniny!!!

Datum konání akce

Léto plné her, koupání, sluníčka a krásných zážitků i zaslouženého odpočinku

všem svým žáčkům

přeje třídní učitelka Eva Bičišťová

Vložil/aEva Bičišťová – 29. červen 2017

Společný školní výlet 1.A a 1.B

Datum konání akce

Náš první společný výlet nás zavedl do Sedmihorek. Na naší tříkilometrové vycházce jsme prošli dvěma přírodními rezervacemi, prohlédli jsme si okolí několika lesních rybníčků, prozkoumali jsme nejstarší českorajský dub a při plnění zajímavých úkolů jsme poznali život lesa ve skalním městě i přírodu kolem něj.

Vložil/aLucie Westfálová – 20. červen 2017

Plavecký výcvik prvňáčků

Kategorie
Datum konání akce

Už od března chodíme na plavecký výcvik do hořického plaveckého bazénu. Jak to na lekcích vypadá a co všechno děti zažívají, najdete na následujících několika snímcích z jedné lekce plavání. Předem se omlouvám za sníženou kvalitu snímků :))...

Vložil/aEva Bičišťová – 12. květen 2017

Den Země v naší třídě

Kategorie
Datum konání akce

Ve středu 26. dubna se na naší škole konal Den Země. I přesto, že nám počasí nepřálo a  na poslední chvíli došlo ke změně programu, jsme si celé dopoledne docela užili. Povídali jsme si, luštili jsme zašifrované zprávy, společně i ve skupinách tvořili, plnili úkoly, soutěžili, hráli a malovali...A to vše hlavně proto, abychom se dozvěděli zase něco nového o naší planetě i o tom, proč je důležité naši Zemi chránit a pečovat o ni.

Vložil/aEva Bičišťová – 2. květen 2017

Beseda v knihovně

Kategorie
Datum konání akce

Dnes jsem opět byli na besedě v naší hořické dětské knihovně. Tentokrát to bylo příjemné setkání nad knížkou Pavla Brycze - Neberte nám ptáka Loskutáka. Moc děkujeme za pěknou besedu.

Vložil/aEva Bičišťová – 2. květen 2017

Easter Egg Hunt

Kategorie
Datum konání akce

Protože jsou už svátky jara za dveřmi, dnes pro nás starší spolužáci připravili spoustu velikonočních  her, soutěží a zajímavého vyrábění... 

Vložil/aEva Bičišťová – 2. květen 2017