Aktuality ze školní družiny

ŠD o vánočních prázdninách nebude v provozu

Datum konání akce

Po dobu vánočních prázdnin ( 23. 12. 2019 - 5. 1. 2020) bude provoz školní družiny přerušen.

Adventní vazba

Datum konání akce

V přístavbě školy proběhla již tradiční adventní vazba. Návštěvníci si mohli prohlédnout krásnou vánoční výstavu a inspirovat se tak, mohli si i sami vyrobit vánoční svícen nebo věnec. Dále si mohli zakoupit drobné keramické dárečky, přišla také Romana Babáková se svými nádhernými šperky Swarovski. Nikdo zkrátka neodešel s prázdnou. Veliký dík patří všem, kteří se zúčastnili a p. vychovatelce Jarmile Horáčkové za přípravu a vedení celé akce!

Zdobení vánočního stromku na náměstí

Datum konání akce

Jako již tradičně jsme vlastními silami vytvořili vánoční ozdoby a poté jimi vyzdobili vánoční stromeček naší školy na hořickém náměstí.

Retrovýstava v ŠD

Datum konání akce

V rámci společného projektu hořických škol k připomenutí výročí 17. listopadu připravila naše družina retrovýstavku, na které jsme přivítali kamarády ze ZŠ Na Habru i ZŠ Komenského. Děti si prohlédly, s jakými hračkami si hráli a jaké oblečení nosili jejich rodiče a prarodiče a dále si připomněly nejdéle vysílaný pořad pro děti, jímž je Večerníček.

Podzimní skřítci

Datum konání akce

V krásném podzimním čase jsme zamířili do parku, nasbírali listy všeho druhu a vyrobili symbol podzimu. Vznikli tak naši podzimní skřítci.