Aktuality ze školní družiny

Olympiáda

Datum konání akce

My nečekáme čtyři roky na zimní olympiádu, máme ji v družině každý rok. Vybrali jsme si zemi, za kterou budeme bojovat a namalovali si vlajku. Měli jsme zástupce např. z Itálie, Francie, Německa, Rakouska,Slovenska, Ukrajiny, Norska, ale i z Kanady, Jamajky a Vietnamu. Ze zimních sportů jsme si  vyzkoušeli běh a skok na lyžích, lední hokej i curling. Zajímali jsme se o historii her a seznamovali se s olympijskými symboly.

Coco

Datum konání akce

Každý rok si ve školní družině v den pololetního vysvědčení pouštíme pohádku. Je to taková odměna za naši půlroční snahu. Letos nás,ale zaskočila chřipková epidemie, tak jsem pohádku přesunuli až po jarních prázdninách. Společně jsme vybrali film Coco, udělali si pohodlí, vzali popcorn, zatemnili okna a hurá na pohádku. 

A pololetní vysvědčení jsme měli samozřejmě pěkné. 

ŠD o pololetních a jarních prázdninách nebude v provozu

Datum konání akce

Provoz školní družiny bude po dobu pololetních prázdnin ( 31. ledna 2020 ) a jarních prázdnin ( 3. - 7. února 2020 ) z důvodu malého zájmu přerušen.

Pololetní a jarní prázdniny

Datum konání akce

31. ledna 2020 jsou pololetní prázdniny, 3. - 7. února 2020 jsou jarní prázdniny.

V případě  zájmu o školní družinu se nahlaste u vychovatelek jednotlivých oddělení ŠD nejpozději do 15. ledna 2020. Děkujeme.

Úplata za ŠD za II. pololetí

Datum konání akce

Prosíme rodiče dětí navštěvujících ŠD, aby zkontrolovali dostatečnou finanční částku na svém účtu - v únoru se bude strhávat úplata za ŠD na II. pololetí škol. roku ( částka 750,- Kč). Děkujeme.