Aktuality ze školní družiny

Velikonoční prázdniny

Datum konání akce

Pro malý zájem NEBUDE školní družina o velikonočních prázdninách v provozu.

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Datum konání akce

Ve čtvrtek 18. dubna 2019 jsou velikonoční prázdniny.

Vážení rodiče, sdělte, prosím, vychovatelkám jednotlivých oddělení ŠD, zda máte či nemáte zájem o školní družinu v tomto termínu nejpozději do 11. dubna 2019. Děkujeme. Vychovatelky ŠD

Velikonoční dílničky

Kategorie
Datum konání akce

K veselému velikonočnímu zajíčku jsme si ušili dalšího zajíčka, který s námi bude sdílet postýlky. Měli jsme z nich obrovskou radost. Jsme prostě šikulky. 

Zdobení velikonočních perníčků

Datum konání akce

Je na čase probudit se ze zimního spánku. Proto jsme se rozhodli přivítat jaro a Velikonoce voňavými perníčky. Ty k svátkům jara patří stejně neodmyslitelně jako zdobení kraslic. Perníčky nám napekla laskavá třídní paní učitelka Gabriela Cardová a též nám dodala cukrovou polevu různých barev. Děti byly nadšené, zdobily a zároveň tajně olizovaly cukrovou polevu. Mnozí nevydrželi a vzápětí nazdobené perníčky ujídali. Všem se tvořivé a perníčky provoněné odpoledne líbilo.

Trubičková stezka

Datum konání akce

Ve Smetanových sadech je připravena Trubičková stezka a ní 7 zastavení. Pokud se po ní vydáte, dozvíte se nejen spoustu zajímavých věcí, ale stane se z Vás opravdový trubičkový znalec. Úkolem je zjistit tajné heslo, které vyluštíte zodpovězením otázky na každém stanovišti. Tajné heslo je potřeba dobře si zapamatovat a pošeptat ho pracovníkovi v infocentru na náměstí . Zasloužená odměna Vás nemine.  I děti ze školní družiny se vydaly po trubičkové stezce a podařilo se jim zjistit tajné heslo :)